Naše služby – staré

Topení Petřík poskytuje kompletní projektové, řemeslnické, stavební práce a další navazující služby. Zaměřujeme se na instalatérské, topenářské, plynařské práce.

Ukázky realizací:

Naše firma působí ve středočeském kraji. Větší zakázky zrealizujeme po celé České republice (Praha, Kralupy nad Vltavou, jižní Čechy atd.).

Zabýváme se především oblastí topenářství. Provádíme veškeré topenářské práce, výměny kotlů, montáž automatických kotlů na klíč, montáž podlahového topení. Opravy sváříme autogenem.

Naše firma má bohaté zkušenosti s realizací koupelen na klíč včetně 3D návrhu koupelny na PC a samotné realizace včetně zednických a obkladačských prací.

Spolupracujeme s prověřenými firmami a dokážeme nabídnout kvalitu za rozumné peníze. Dále provádíme opravy rozvodu vody, kanalizace a plynu, opravy vodáren.

Zaměřujeme se na na Kotlíkové dotace a jsme certifikovaná firma, která může provádět výměny a montáže v dotačních programech, jako je Zelená úsporám a Kotlíkové dotace. Kompletně zařídíme veškeré potřebné dokumenty.

Certifikáty

Přejít nahoru