Naše služby

Voda, plyn a topení

Provádíme veškeré topenářské práce – výměny kotlů, montáž automatických kotlů na klíč a montáž podlahového topení. Opravy sváříme autogenem

Montáže kotlů

Výběr vhodného zdroje tepla Vám významně ušetří výdaje za provoz domu. V současné době existuje několik možností jak vytápět dům či byt. Naše firma má bohaté zkušenosti s montáží kotlů, topení a veškerého potrubí po domě. Připravíme Vám návrh, provedeme montáž kvalitního kotle za velice příznivou cenu.

Montáže tepelných čerpadel

Nabízíme velmi efektivní řešení pro snížení spotřeby energie ve vytápění rodinných domů, průmyslových objektů a mnoho dalšího. Pro efektivní a ekologické vytápění je ideální volbou koupě tepelného čerpadla. Díky čerpadlu významně ušetříte na provozu rodinného domu a nejste tak závislí na monopolních dodavatelích energií. V současné době jsou ceny energií velmi vysoké a tak se Vám vynaložené náklady za tepelné čerpadlo vrátí velmi rychle zpět.

Montáž podlahového vytápění

Používáme velmi kvalitní potrubí a rozdělovače podlahového vytápění rakouské výroby. Na vybrané systémy ve spolupráci s výrobcem zajišťujeme až deset let záruku. Vypracujeme Vám nezávaznou cenovou nabídku. Můžete si u nás zadat celý projekt – tato služba Vám v budoucnosti ušetří spoustu provozních nákladů. Po celou dobu Vám budeme po ruce.

Servis a čištění podlahového topení

Máte pocit, že Vaše podlahové topení nehřeje tak jako dříve? Musíte neustále přidávat teplotu na kotli, aby topení hřálo jako na začátku? Váš kotel má větší spotřebu energie nebo paliva než dříve? Pak je potřeba vyčistit rozvody. Ty se čistí speciálním strojem, který pomocí tlakových rázů vzduchu, vody a čistící kapaliny uvolní nečistoty (kal usazený v potrubí ,chuchvalce řas, minerály z vody, vodní kámen apod.). Po kompletním vyčištění se zprůchodní potrubí a zvýší se tak jeho průtok.

Zamrazování potrubí

Nabízíme Vám službu zamrazení topení (ocelového, měděného nebo plastového potrubí) a následně bez vypuštění systému topení či rozvodu vody demontovat potřebné předměty nebo provádět opravy. Neztrácejte čas s vypouštěním stoupaček v panelovém domě či vypouštěním desítek litrů vody z rozvodů topení kvůli výměně jednoho otopného tělesa. Zamrazení potrubí trvá podle průměru potrubí a jeho materiálu maximálně 10 až 20 minut.

Montáž topení

Při montáži používáme pouze kvalitní materiál z Německa a Rakouska. Připravíme Vám cenovou nabídku a dodáme materiál. Postaráme se o všechno - od projektu po kompletní realizaci až po vyřízení dotačních programů. Montujeme automatické kotle (pelety, uhlí), plynové kondenzační kotle všech značek, krbová kamna s výměníkem a akumulační nádrží, tepelná čerpadla (Ivar, Panasonic, LG apod.), zplynovací kotle na kusové dřevo s akumulační nádrží a elektrické kotle Protherm.

Rozvody vody a odpadu

Rozvody vody jsou částí stavby a neměly by se podceňovat. Měly by být v souladu s platnými normami a technologickými postupy doporučenými výrobci. Špatná instalace může být příčinou mnoha problémů - od kondenzace vody až po havárii rozvodů, při které mohou vzniknout desetitisícové škody na majetku. Škody navíc nemusí pojišťovna proplatit, byla-li voda vedena svépomocí špatně.

Realizace koupelen

Realizujeme rekonstrukce koupelen - od návrhu v koupelnovém studiu po obklady a montáž zařizovacích předmětů až po vrtaní poliček

Montáže vodáren a čerpadel

Montujeme veškerá čerpadla do vrtů, domácí vodárny či posilovací stanice (zvýšení slabého tlaku). Postaráme se o výměnu nádrží, vaků a vše s tím spojené. Jsme schopni zajistit i výkopové práce při realizaci přípojek vody (ať už vlastní technikou nebo smluvní firmou podle rozsahu práce).

Máte zájem?

Máte zájem?
Ptejte se na cokoliv. Vše Vám vysvětlíme a zdarma zpracujeme cenovou nabídku.
Pro rychlejší komunikaci volejte či pište na WhatsApp na níže uvedené číslo.

Přejít nahoru